Вадим Коваль: “Крім назви “Мрія” – там нічого немає…”

11-го травня у прямій трансляції ютуб-каналу Коаліції “Агромайдан” учасником розмови був юрист, представник ГО “Об’єднання бойових побратимів” Вадим Коваль. Гостра дискусія, зокрема, точилась і навколо, надто актуальних  нині, земельних конфліктів, і загалом – ставлення держави до підтримки малих і середніх агровиробників.

Гість студії вельми критично оцінив рівень підтримки влади, тобто – надання субвенцій і дотацій, тим невеликого масштабу підприємцям, які, доброчесно взявши в оренду у селян їх землю, сумлінно обробляють її. Мало того – безпосередньо знають проблеми людей і щиро переймаються ними. Вадим Коваль з цього приводу висловився відверто і гостро: “Наш простий хлоп мусить оббігати купу чиновників, щось ім занести, дати “відкат” і навіть за таких  “старань” –  швидше постаріє і  помре, а дотацію отримають хіба його онуки…”

Натомість, в область «заходять» великі агрокомпанії-монополісти, які  просто душать малих і середніх місцевих аграріїв. У монополістів – одні обіцянки власникам паїв: ”Давайте, давайте…а ми потім все зробимо…” Громадський активіст  Коваль логічно і зовсім не риторично запитав у студії: “То ж нехай покажуть, що вони конкретно зробили?”

І, у зв’язку з цим, згадав скандальновідомий нещодавніми “розборками” агрохолдинг “Мрія”. Вадим Коваль висловився так:”Крім назви “Мрія” – там більше нічого немає, та ще й приїжджають сюди  їх,  озброєні до зубів, так звані “юристи”…

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району