Вдова загиблого в АТО вчиться жити без чоловіка

Вона поховала чоловіка і вчиться жити без нього. І хоч втратила сенс життя – не втрачає віри в добро, щирих людей та краще майбутнє… День тернополянки Алли Вовк сьогодні починається із пар у коледжі, продовжується візитом на кладовище, і завершується плачем в пустій квартирі. Але ще рік тому її життя було більш повним, яскравим і наповненим радістю.

Хірург за фахом, лікар вищої категорії Володимир Вовк особливим патріотом себе не вважав, пригадує його дружина. Навіть на Майдан вийшов не з перших днів. Але після масових розстрілів у лютому 2014 р. помчав у центр Києва. Так і зі службою в зоні АТО: добровільно воювати не поспішав, але від повістки не ховався. Пішов чоловік захищати країну у лютому 2015 р. І от відслуживши рік, медик мав би повертатися додому. Та замість чоловіка, 7 лютого пані Алла отримала звістку про його смерть на Донеччині.

«Два дні до похорону чоловіка я не робила нічого, – пригадує жінка. – Просто лежала. Так і на панахиді не бачила нікого, лише свого чоловіка. Потім родичка запитувала, чому не було помітно на прощанні нікого з міської влади, але я на це не звернула уваги. Пам’ятаю, хтось із присутніх шепнув, що прийшов голова обласної адміністрації. Мені було байдуже. Холод пронизував до кісток, тільки відчула, як чиясь рука обійняла мене за плече. І трохи тепліше стало. Це був голова ОДА Барна», – розповідає пані Алла.

Тепер Алла Вовк готує до оформлення документи на державну допомогу рідним загиблих в АТО. На добру та погану владу не ділить. І в облдержадміністрації запевняють, що готові допомогти жінці. А пригадуючи нещодавні звинувачення дружини одного із загиблих воїнів до керівників адміністрацій, пані Алла впевнена, осуджувати в таких випадках не варто. Адже в такі моменти говорять емоції людей. Під час війни, вважає Алла Вовк, потрібно обєднатися проти спільного ворога. Оскільки саме конфліктами всередині держави часто користуються у своїх цілях загарбники.

Співчуваю сім’ї героя та закликаю об’єднатись заради перемоги України.

 

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району