Велозлодії продовжують промишляти в обласному центрі

22 травня на лінію «102» надійшло три повідомлення від жителівобласного центру. Тернополяни через свою безпечність потерпіливід рук злодіїв. Люди залишали свої дороговартісні велосипеди у підсобних приміщеннях, під’їздах та сушарнях. Не врятували нізахисні троси, ні замки, про це пише сайт Тернопіль Сьогодні з посиланням на поліцію Тернополя.

 За фактом крадіжок відкрито кримінальні провадження відповідно до частини 1 статті 185 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці звертаються до мешканців та гостей краю. Не залишайте своїдвоколісники у легкодоступних місцях. Пам’ятайте, що під’їзди та сушарні – це не місце для зберігання вашого майна.

Дбати про надійну охорону велосипеда – єдиний вихід із ситуації і, певно,найбільш дієвий. Деякі замки тільки називаються замками. Насправді тросиможна перерізати кусачками за лічені хвилини. Якщо купувати, то тількидорожчі арматури. Спеціалісти радять купувати лише дорогі U-подібні замки.

Ще одна важлива порада  – не залишати велосипед в місці з відносновільним доступом сторонніх людей. Пам’ятайте, що злодії завжди полюють на легку здобич. Достатньо вам відвернутися на хвилину-другу – і ваш двоколісний потрапить до рук крадіїв. Перш за все, відмовтеся від ідеїзберігати свій велосипед в наступних місцях:

– на сходовому майданчику;

– у загальному коридорі;

– у підвалі;

– на подвір’ї будинку.

Велосипед слід зберігати тільки в квартирі (приватному будинку). Іншихваріантів не існує. Незручно, зате надійно.

Припаркувавши велосипед в людному місці, ніколи не залишайте йогонадовго без нагляду. Грамотно пристебніть велосипед хорошим U-подібнимзамком або ланцюгом за непорушний об’єкт(стовп, металеву огорожу)І пам’ятайте: чим швидше повернетеся, тим більше ймовірність застати свій велосипед на місці. Також ніколи не давайте кататися на своєму велосипедінезнайомим або малознайомим людям.

Збережіть інформацію щодо вашого велосипеда – номер та серію (зазначенана рамі), на всяк випадок сфотографуйте двоколісник. Якщо крадіжкиуникнути не вдалося, телефонуйте на лінію «102».

Джерело: Тернопіль Сьогодні.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району