Відбулася нарада щодо роздільного збору побутового сміття в місті Зборові

Сьогодні, за ініціативи Зборівського міського голови Руслана Максиміва та представників агрохолдингу «Мрія» відбулася нарада щодо роздільного збору побутового сміття в місті Зборові. На нараду запрошувались перший заступник голови районної державної адміністрації Михайло Бігус, заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник, представники відділу освіти райдержадміністрації, Зборівського коледжу у ТНТУ ім. І.Пулюя, КП «Зборів» та громадськості. Присутні обговорили реальність запровадження даного проекту на території міста.

Повідомляє сайт ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на РДА.

Роздільне збирання сміття передбачає попереднє його сортування населенням. Громадяни сортують відходи на дві фракції – органічну та змішану суху (решту), основна частина якої становить вторинну сировину. Органічні рештки вивозять на полігон та компостують. Змішані сухі відходи будуть розвантажуватись на станції для сортування твердих побутових відходів,сортуватимуть та пресуватимуть.

В результаті зустрічі, представники агрохолдингу «Мрія» наголосили, що в разі реалізації вищезгаданого проекту готові надати місту прес для брикетування відходів та контейнери для збору сміття.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району