Відбувся форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017»

24 травня відбувся форум «Інтелектуальна гордість Лановеччини – 2017»– свято вшанування переможців, свято її величності науки,  таланту, на якому  відзначили  найкращих учнів , які гідно представили наш район на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук на якому голова районної державної адміністрації Юліан Сірант вручив грамоти та висловив слова вдячності педагогам та учням за їх працю і талант,  про це пише сайт ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Лановецьку РДА.

Список переможців ІІ (обласного) та ІІІ (Всеукраїнського) етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

у 2016-2017 навчальному році

1. ПРОЦЬ Уляна  – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  та диплом ІІІ ступеня в ІІІ (Всеукраїнському) етапів Конкурсу, секція «Журналістика», керівник Матевощук Л.Ю.)

2. ПОГРАНИЧНА Юлія – учениця 10 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Психологія», керівник Матевощук І.П.)

3. ВИГОННИЙ Віталій  – учень 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Астрономія та астрофізика, керівник КнольМ.А.)

4. СУВАЛКО Світлана – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

5. ВОВК Богдана – учениця 11 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу, секція «Зарубіжна література», керівник Матевощук Л.Ю.)

6. БОБЕЛЮК Вікторія – учениця 8 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня  в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Краєзнавство», керівник Матевощук І.П.)

7.ДЕНИСЮК Мар’яна – учениця 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Філологія», керівник Кноль М.А.)

8. ІВАСЬКІВ Назар – учень 7 класу Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  (диплом ІІІ ступеня в ІІ (обласному) етапі  Конкурсу,секція «Екологія», керівник Кноль М.А.)

Список переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін у 2016-2017 навчальному році

1. ФУРМАН Ангеліна – учениця 10 класу НВК «Лановецька загальноосвітняшкола № 1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля»(диплом І ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

2. СОЛТИС Денис – учень 9 класу Вишгородоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з трудового навчання, керівник Грудецький М.В.)

3. ГАВРИШКО Ірина – учениця 8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів – ліцей імені Юрія Коваля»(диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад  з української мови і літератури, керівник Гречанюк С.М.)

4.ГУЛА Інна – учениця  11 класу Вишгородоцької загальноосвітньоїшколи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)  етапі  олімпіад  з української мови і літератури, керівник Петровська Л.П.)

5. ХОДАНОВИЧ Дарина – учениця 9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля» (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад  з правознавства, керівник Близнюк Н.А.)

6. КОЗИРА Софія  – учениця  8 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля»; (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з математики,керівник Козира В.Р.)

7 СИДОРУК Михайло – учень 9 класу НВК «Лановецька загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів-ліцей імені Юрія Коваля”;(диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з географії, керівник Шуманська І.О.)

8 ПРОЦЬ Уляна – учениця 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з біології, керівник Казюка С.Я.)

9СОБКО Наталія  –  учениця 8 класу Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з хімії, керівник Бельма Л.І.)

10.ІРЗА Вікторія          – учениця 11 класу Буглівської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з екології, керівник Коломієць Л.П.)

11ДЕМЧУК Владлен – учень 11 класу Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному)етапі  олімпіад з інформаційних технологій, керівник Пасічник А.М.)

12.БАЗАН Тетяна – учениця 11 класу Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з економіки, керівник Васючка З.С.)

13. ЛОЗІЦЬКА Дарія-Василина – учениця 7 класу Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з математики, керівник Волохата О.Я.)

14.СІВЕРСЬКИЙ Назарій  –  учень 9 класу Синовецької загальноосвітньої школи І-ІІступенів   (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з фізики, керівник Горда Г.А.)

15.ТИМОШЕНКО Роман – учень 8 класу Борсуківської загальноосвітньої школи  І-ІІІступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з фізики, керівник Тимошенко О.М.)

16.ПАРТИКА Софія –  учениця 9 класу Борсуківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (диплом ІІІ ступеня в ІІІ (обласному) етапі  олімпіад з хімії, керівник Онищук В.І.)

Джерело: ЛАНОВЕЦЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів
 
 
Про філософа Барну, ксенофобію та куму Порошенка
 
 
Про цинізм Порошенка, дружбу з Садовим та дзвінок до Гриценка
 
 

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району