Відкрили дитсадок, якого чекали десять років на Тернопільщині

Майже три десятки малят з двох сіл відвідуватимуть теплий та затишний дошкільний заклад.

В Озернянській громаді на Тернопільщині відбулося відкриття садочка, про який мріяли більше десяти років, повідомляє ТЕРНОПІЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу Тернопільської облдержадміністрації.

Це стало можливим завдяки територіальній реформі, внаслідок чого у Зборівському районі створили Озернянську територіальну громаду. Цього року на розвиток громади держава виділила більше 5 мільйонів гривень, а як їх використати вирішили місцеві жителі. Реконструкція садочка – один з семи і чи не найголовніший проект, що запланували на цей рік.

“Порадившись з людьми, вирішили першочергово відкрити дитячий садочок, адже село немале, підростає багато дітей. Зважаючи на те, що віддалені села починають занепадати, ми поставили собі за мету створити всі умови, щоб молоді сім’ї не виїжджали звідси”, – каже голова Озернянської ОГТ Богдан Наконечний.

Проект з реконструкції садочка вартував понад 714 тисяч гривень. Допомогла громада і з власних надходжень додала майже 164 тисячі гривень. Місцеві фермери та підприємці долучилися до благородної справи – допомогли встановити вікна та придбати меблі.

До садочка ходитимуть майже три десятки малят з сіл Осташківці та Данилівці. Присутній на відкритті голова Тернопільської ОДА Степан Барна подарував закладу акустичну систему.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району