Відтепер сміття з усього міста вивозить ПП “Катруб”

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому члени виконкому розглянули заплановані питання порядку денного.

Повідомляє сайт Чортківське Інформаційне Бюро.

Одним з перших заслухали звіт про роботу муніципальної поліції міської ради від її керівника Григорія Никифорця. Він повідомив, що за звітний період його працівниками було складено 36 протоколів на загальну суму штрафу 4981 грн. (на сьогодні оплачено 2040 грн.), щодо виїзної торгівлі – зібрано квитанцій на суму 65200 грн.

Також члени виконкому заслухали та взяли до відома звіт начальника відділу культури, туризму, національностей та релігії міськради Наталії Ващишин про підготовку до відзначення 495-річчя міста Чорткова.

У порядку денному виконкому було розглянуто питання “Про визначення надавача послуг з вивезення твердих побутових відходів на частині території м. Чортків”. Як доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та інфраструктури міськради Василь Воціховський, нещодавно відбувся конкурс на визначення надавача послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на частині території м. Чортків. ПП “Катруб” визнано переможцем та надавачем послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території міста Чорткова. Щоправда, договір з підприємством-переможцем уклали лише на один рік, оскільки був лише один претендент на конкурсі. Члени виконкому затвердили протокол комісії з визначення переможця вищезгаданого конкурсу й постановили усім споживачам без винятку у найкоротший термін укласти з ПП “Катруб” договір про надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на частині території м. Чортків.

Окрім того, члени виконкому затвердили тарифи на надання послуг зі збирання та вивезення твердих побутових відходів у таких розмірах: для населення – 73,60 грн. (з ПДВ); для бюджетних організацій — 85,45 грн. (з ПДВ); для інших споживачів — 109,35 грн. (з ПДВ). Якщо договори не будуть укладені, то таких порушників чекає… штраф. Подібний випадок обговорювали члени виконкому на тому ж засіданні: за неукладення договору на збирання та вивіз сміття із відповідним підприємством Віктору Шушарі виконком присудив таки оплатити штраф.

Сектор з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ

Джерело:  Чортківське Інформаційне Бюро.

Читайте также:

У столиці заочно судять Януковича, а у Борщові – селян

Агрохолдинг “Мрія” злякався суду

Під час візиту Прем’єра до Тернополя громадськість та селяни поскаржились на рейдерські дії агрохолдингу “Мрія” та бездіяльність правоохоронних органів

Агрохолдинг «Мрія» займається відвертим криміналом

Гриць Драпак висміяв недолугу «Мрію»

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району