Візит в прийомну сім’ю

Кожна дитина потребує тепла й захисту батьків, проживання й виховання в родині. На жаль, чимало дітлахів перебувають під опікою держави в інтернатних закладах. І хоч вони там на повному державному забезпеченні, все одно це не може замінити їм тепла рідної домівки.

Повідомляє сайт КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на Козівську РДА.

Лише сім’я здатна задовольнити основні потреби дитини, надавати стимули для її подальшого розвитку, створювати добру атмосферу. Якщо не існує можливості для дитини жити з рідними батьками, альтернативою є інші, сучасні форми сімейного виховання сиріт. А саме – прийомна сім»я.

У Козівському районі функціонують 8 прийомних сімей. В них виховуються 10  дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки та піклування.

Працівниками Козівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Б. Рокочим, начальником відділу сім»ї та молоді Тернопільської ОДА І.Чорним відвідано прийомну сім»ю Гупалів Лесі та Петра.

У сім»ї виховуються 4 дітей, з них 2 прийомних. Відрадно, що всі діти кличуть Лесю та Петра батьками. А батьки ставляться до усіх дітей   з любов»ю та турботою, піклуються, виховують добрими та порядними, намагаються дати освіту кожному з дітей.

Відмічено, що у складний економічний час прийомні батьки знаходять кошти для  сім»ї: утримують підсобне господарство, обробляють декілька гектарів землі… Та ще й будують нову оселю для великої та дружної сім»ї.

Директором Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Б.Рокочим, начальником відділу сім»ї та молоді Тернопільської ОДА І.Чорним проведено бесіди про труднощі сім»ї, проблеми у вихованні, проведення дозвілля дітей, а також вручено солодкі подарунки та книги дітям.

Наталя Стрижак –заступник директора-начальник відділу соціальної роботи Козівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Джерело:  КОЗІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району