Володимир Гройсман: Тернопілля, як лідер у створенні громад, закладає фундамент для подальшого розвитку краю

Cаме ті області, які демонструють швидкі темпи децентралізації, стануть лідерами економічного розвитку країни. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час робочого візиту в Тернопільську область.

Він підкреслив, що багато успішних проектів, які зараз реалізовуються на Тернопільщині, стали можливими завдяки реформі децентралізації.

«Децентралізація – це можливість для громад бути самостійними. Головне, щоб ці можливості були вдало впровадженні у життя. Багато чому ще треба навчитися, але міцне підґрунтя уже закладено», – зазначив Прем’єр-міністр.

За словами заступника Голови Тернопільської ОДА Олега Валова, інші області вже запозичують досвід децентралізації Тернопільщини. Водночас і Тернопільщина багато чому вчиться, зокрема у польських та литовських колег. Запорукою успіху розвитку громад, за його словами, є добре підготовлені кадри.

«Держава надає кошти для поліпшення інфраструктури громади, і ці фінанси слід ефективно освоїти. Тому, в громаді мають були відповідні спеціалісти, які зуміють не тільки оформити проектну пропозиції, але і втілити її у життя. Ефект децентралізації має відчувати кожен мешканець. З боку адміністрації ми завжди готові надати підтримку», – зазначив Олег Валов.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району