Вороги двох Городниць

Два села, які однаково називаються Городниця, але розташовані у сусідніх областях – Тернопільській і Івано-Франківській – поєднують не тільки назви, а й наявність серйозних ворогів, що загрожують добробуту та нормальному життю селян.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

На нинішній момент у мешканців івано-франківської Городниці головний ворог – це компанія ПрАТ «Укргідроенерго», яка має намір збудувати на Дністрі каскад гідроелектростанцій. Внаслідок реалізації цього проекту, під затоплення можуть потрапити землі, котрі селяни обробляли і пестили ще,як то мовиться, від діда-прадіда. Сільський голова Городниці Дмитро Коломийчук розповідає, що навіть спеціальну сесію з цього приводу змушений був скликати. Спротив будівництву ГЕС підтримали і мешканці сусідніх сіл…


Якщо у івано-франківської Городниці ще є надія, що ГЕС все-таки не стануть будувати, то, набагато серйозніший ворог Городниці Гусятинського району Тернопільщини – вже активно і зухвало діє… Це – агрохолдинг «Мрія» під керівництвом Саймона Чернявського.

У публікаціях «Мрія» грабує Городницю» та «Люди не пускають на свою землю загарбників з «Мрії» ми вже розповідали про непросту,без перебільшення – вибухонебезпечну ситуацію, яка склалась у цьому селі. Люди не бажають продовжувати договори оренди земельних паїв з недоброчесним  і безгосподарним агрохолдингом, а озброєні найманці «Мрії» насильно змушують їх до цього, намагаються захоплювати поля і нищити посіяне людьми. На захист своєї землі селяни встали «живим щитом». Це добре видно на відео…

Так і живуть дві Городниці. Одні – в очікуванні ймовірної біди, інші – у протистоянні  діючому ворогу, який вже приніс біду у їхнє село.

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району