Як псевдожебраки розводять тернополян? (ФОТО) – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОМАЦІЙНЕ БЮРО

Як псевдожебраки розводять тернополян? (ФОТО)

На вулицях Тернополя часто можна зустріти місцевих попрошайок. Жінки, чоловіки, люди похилого віку, всі вони жебракують. Але їхня мета так і залишається “за кадром”. Що ж насправді керує ними: бажання допомогти іншим чи банальна спроба підзаробити?

Уже неодноразово жителі міста бачили, як, одні і ті ж самі люди місяцями, а деколи й роками, ніяк не можуть назбирати потрібну суму на “лікування”.

wVHRtmD1e7I -2QwbmZNmqk

Нещодавно, саме такого жебрака вивели на “чисту воду”. Небайдужі тернополяни надавали фінансову допомогу чоловікові на інвалідному візку, поки не дізнались, що він цілком в змозі ходити. Після чергової “робочої зміни”, псевдокаліка встав зі свого візка та спокійно пішов по справах. Незабаром з’ясувалось, що чоловік чергується із своєю напраницею, яку теж неодноразово бачили у цьому ж самому візку.

 

NnBHw5t0HBU

Такі афери сьогодні популярні не лише на Тернопільщині, але й по всій Україні.Тож просимо усіх чуйних людей, бути обачнішими та не витрачайти свої кошти на псевдокалік та інших жебраків. Краще допомогти тим  людям, які дійсно цього потребують.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*