Юристи з Польщі розповіли аграріям, як налагодити співпрацю з польськими підприємцями

В департаменті агропромислового розвитку  обласної державної адміністрації у режимі відеоконференції відбувся тренінг  «Як налагодити успішний експорт аграрної продукції та продуктів харчування. Конкурентні переваги органічного експорту».
Участь у заході взяли начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій; керівники  сільськогосподарських  підприємств області; керівники районних органів та установ.
Фахівці консультаційного органу в органічній сфері «КьюС» (м. Київ) розповіли, чому органічний експорт продукції цікавий. Також йшлося про міжнародні ринки органічної продукції, попит та пропозицію, потенціал України як органічного постачальника, позиціонування і оцінка конкурентної здатності, ціноутворення, побудову внутрішньої та зовнішньої стратегії органічного підприємства.
Особливу увагу присвятили юридичним аспектам експорту.  Фахівці юридичної фірми «YARLAN» ( м. Київ) поінформували про   особливості підготовки ЗЕД договорів, схеми ефективного експорту та розрахунків;  експорт продукції сільського господарства в рамках міжнародних угод (Угода про асоціацію з ЄС, Угода про вільну торгівлю між Україною  та державами ЄАВТ).
Долучилися до роботи і фахівці юридичної фірми Brzezicki Gierszewski (м. Гданськ, Республіка Польща). Вони на прикладі Польщі розповіли про ринок органічної продукції в Польщі, як українські підприємці можуть увійти на польський ринок; правові аспекти: відкриття власної компанії в Польщі, експорту товарів з України до Польщі, встановлення співпраці з польськими підприємцями. Податкові аспекти; формальні вимоги експорту товарів органічної продукції з України до Польщі (сертифікати, стандарти якості).
«Такі семінари  дуже потрібні сьогодні, – зазначив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Віталій  Луй. – Адже це не тільки теорія, а й практичні поради фахівців різних галузей. Думаю, що отримані знання обов`язково стануть у нагоді у щоденній роботі. А такі тренінги ми будемо проводити і надалі».

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району