За все відповість голова

Маємо намір почути і оприлюднити відповіді керівників-високопосадовців на актуальні запитання, які нині цікавлять і редакцію, і наших читачів.

Відтак, Перша Медійна Група, започатковує інтернет-відео проект «Голова відповідає»,а сайт “Тернопільське Інформаційне Бюро” долучається до нього.

Назва проекту говорить сама за себе – на запитання наших журналістів, у відеоформаті, насамперед відповідатимуть керівники, у назві посад яких – є слово «голова». Наприклад: голова ради, міський голова, голова адміністрації, правління, спілки, президії, об’єднання і таке інше… Хоча, враховуючи, що термін «голова» має набагато ширше значення, також обов’язково запрошуватимемо до студії і інших посадовців, які, хоча й не «головують», але реально керують у кріслах директорів і начальників різних важливих установ та організацій. А першим учасником проекту невдовзі стане голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. Готові поставити йому не лише редакційні, а й читацькі запитання, надсилати які просимо на адресу – fmg.in.ua@gmail.com

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району