Зборівщина прийматиме гостей з Іспанії

Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимівим провели засідання організаційного комітету з питань проведення міжміського турніру на Кубок голови міста та візиту легендарних гравців з Іспанії у Зборівський район.

Повідомляє ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

Участь у нараді взяли заступник міського голови Петро Васильчишин, керівник ФСТ «Колос» Руслан Стрельба, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олена Поплінська, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Мирослава Корінь та Василь Мудло – помічник-консультант народного депутата ВРУ Тараса Юрика.

Турнір відбудеться 28 вересня 2017 року. Всі заходи проходитимуть на міському стадіоні і розпочнуться о 10.00 год. 13 команд Зборівського та 2 команди Козівського районів боротимуться в турнірі серед учнівської молоді з міні-футболу.

Гості з Іспанії відвідають наше місто цього ж дня 0 12.00 год. Четверо легендарних іспанських гравців проведуть майстер-класи, різноманітні конкурси та короткі футбольні матчі з юними місцевими футболістами.
В ході обговорень, відповідальні керівники району розглянули ряд організаційних питань: озвучення місця проведення змагань; харчування учасників турніру;транспортний довіз дітей до району; медичне забезпечення гостей заходу;забезпечення охорони громадського порядку.

Завершивши нараду, Ігор Богданович наголосив, що проведення подібних спортивних заходів є невід’ємною частиною роботи. Приємно, що наші діти проявляють спритність, кмітливість, активність, любов до спорту та розуміння необхідності берегти та зміцнювати своє здоров’я. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району