Зборівщина прийматиме гостей з Іспанії – ТЕРЕБОВЛЯНСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО

Зборівщина прийматиме гостей з Іспанії

Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський спільно з головою районної ради Богданом Максимівим провели засідання організаційного комітету з питань проведення міжміського турніру на Кубок голови міста та візиту легендарних гравців з Іспанії у Зборівський район.

Повідомляє ЗБОРІВСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО з посиланням на сайт РДА.

Участь у нараді взяли заступник міського голови Петро Васильчишин, керівник ФСТ «Колос» Руслан Стрельба, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Олена Поплінська, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Мирослава Корінь та Василь Мудло – помічник-консультант народного депутата ВРУ Тараса Юрика.

Турнір відбудеться 28 вересня 2017 року. Всі заходи проходитимуть на міському стадіоні і розпочнуться о 10.00 год. 13 команд Зборівського та 2 команди Козівського районів боротимуться в турнірі серед учнівської молоді з міні-футболу.

Гості з Іспанії відвідають наше місто цього ж дня 0 12.00 год. Четверо легендарних іспанських гравців проведуть майстер-класи, різноманітні конкурси та короткі футбольні матчі з юними місцевими футболістами.
В ході обговорень, відповідальні керівники району розглянули ряд організаційних питань: озвучення місця проведення змагань; харчування учасників турніру;транспортний довіз дітей до району; медичне забезпечення гостей заходу;забезпечення охорони громадського порядку.

Завершивши нараду, Ігор Богданович наголосив, що проведення подібних спортивних заходів є невід’ємною частиною роботи. Приємно, що наші діти проявляють спритність, кмітливість, активність, любов до спорту та розуміння необхідності берегти та зміцнювати своє здоров’я. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю!

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки