Жнива на Теребовлянщині: врожай ріпаку зібрано на 92%

Жнива на Теребовлянщині: врожай ріпаку зібрано на 92%. Теребовлянщина  увійшла в сезон жнив. Цю інформацію, в ході апаратної наради, констатувала начальник управління агропромислового розвитку РДА Лариса Донецька. Вона зазначила, що Станом  на  25.07.2017 року  господарствами  району обмолочено озимий ячмінь на площі 1682 га, намолочено 9196 тонн при урожайності  54,7 ц/га (83 %), озиму пшеницю 850 га, намолочено 6622 тонн при урожайності 77,9 ц/га(6%), озимий ріпак 4362 га, намолочено 17448 тонн при урожайності 40,0 ц/га (92%), горох на площі 1324 га, намолочено 6200 тонн при урожайності 46,8 ц/га (87%) .

Повідомляє сайт ТЕРЕБОВЛЯ СЬОГОДНІ.

В районі проводиться догляд за посівами, сьогоднішній стан посівів зернових культур в хорошому стані, прогнози фахівців свідчать, що при умові нормальних погодних умов збирання район матиме не менше 224 тис.тонн хліба, що на рівні середнього показника за останні три роки.

Основними джерелами фінансування цьогорічної жнивної компанії є власні обігові кошти підприємств, це 30,8 млн. грн. (або 70 %). Для проведення жнивної кампанії задіяно 110 зернозбиральних комбайнів, з них 104 – високопродуктивних комбайнів іноземного виробництва. Навантаження на 1 зернозбиральний комбайн в перерахунку на умовний складає 105 га.

Для проведення післязбиральної доробки зерна в господарствах району є в наявності 38 зерноочисних машин і комплексів, та 29 сушильних агрегатів. На даний час вже вкладено коштів в підготовку до жнив на суму більше 5 млн.грн.

Окрім того, Лариса Донецька нагадала про дотримання правил пожежної безпеки під час сезону збирання урожаю.

Голова РДА Юрій Ништа наголосив: «Рік, взагальному, для збору зернових досить сприятнивий. Сподіваємось, і врожаї будуть багатими. Люди, що працюють  на полях  Теребовлянщини вкладають у землі немало сил, тому й вона віддячує їм сторицею».

Про мародерів, політичне майбутнє Садового та порохоботів

НОВИНИ РАЙОНІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бережанського району

новини Борщівського району

новини Бучацького району

новини Гусятинського району

новини Заліщицького району

новини Збаразького району

новини Зборівського району

новини Козівського району

новини Кременецького району

новини Лановецького району

новини Монастириського району

новини Підволочиського району

новини Підгаєцького району

новини Теребовлянського району

новини Тернополя

новини Чортківського району

новини Шумського району